Lokma Tatlıcısı Kiralama- Lokmacı- Lokma arabası

Lokma Tatlıcısı Kiralama

Lokma tatlısı arabası ile geliyoruz sizin istemiş olduğunuz yerde kişi sınırlaması olmaksızın istediğiniz sayıda hayır lokması döküyor ve herkese dağıtıyoruz.. Lokma tatlısı sıcak yağda kızartıldıktan sonra şerbetlenip sıcak olarak tabaklarda misafirlerinize dağıtılıyor.. Ustalarımız uzun yıllardır mesleğinde uzmanlaşmış kişilerden oluşuyor olup lokma tatlısında en önemli hususun kızartılması ve şerbetlenmesi olduğunu unutmayınız..
Lokma Tatlıcısı hizmetimiz İstanbul'da özel tasarlanmış tezgahıyla sunuluyor.. İzmir lokması yada Osmanlı lokması olarak sunulan lokma hizmetimiz istediğiniz yere geliyor ve dağıtıcılarımız misafirlerinize ücretsiz dağıtıyor..

Lokmacı Kiralama 

Lokmacı kiralamak istiyorsanız bize ulaşıp detaylı kiralama ,hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz..

Hayır Lokması 

Hayır lokması döktürmek isteyenlere özel hizmet sunuyor dilediğiniz sayıda dağıtım yapıyoruz..Lokma dağıtıcı elemanlarımız isterseniz Osmanlı Kıyafeti giyerek dağıtımı yapabilir..


Lokmacı hizmetimiz Cenazelerinizde Mevlütlerinizde, Açılış Organizasyonu, Sünnet organizasyonu, Şenlik, Festival, Panayır, Ramazan Etkinlikleri, Özel Gün Ve Gecelerinizde Hizmetinizde..
Lokma tatlıcısı kiralamak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Lokma arabası dağıtımı firmamız tarafından İstanbul genelinde her yere gelmektedir. Lokmacı lokma tatlısı fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yere göre değişiklik göstermekte olup sizlerde fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz..

Lokmacı lokma arabaları İle Cenazelerinizde Mevlütlerinizde, Açılış Organizasyonu, Sünnet organizasyonu, Şenlik, Festival, Panayır, Ramazan Etkinlikleri, Özel Gün Ve Gecelerinizde Hizmetinizdeyiz...