Palyaço Kiralama - palyaço fiyatları - palyaço

Palyaço Kiralama


Organizasyonlarınız için palyaço kiralama hizmeti sunuyoruz. Palyaço arkadaşlarımız profesyonel olup etkinliklerinizde çocuklarınızın en büyük eğlencesi olmaya devam ediyor.. 


Palyaço istediğiniz sayıda ayarlanabilmekte olup her palyaço gelirken bir birinden güzel hediyeler ile geliyor..

Bir birinden güzel oyunlar da düzenleyen palyaço arkadaşlarımız sizlere unutulmaz etkinlikler sunmaktadır.

Doğum günü, sünnet düğünü, okul etkinliği, ana okulu gösterileri gibi alanlarda uzmanlaşmış profesyonel palyaçolar için bize ulaşabilirsiniz..

PALYAÇO VE ANİMASYON EKİBİ KİRALAMA

Pendik'de Bulunan organizasyon Firmamızdan Pendik'de palyaço kiralayabilirsiniz. Bay yada bayan palyaço kiralayabilirsiniz. Profesyonel palyaço arkadaşlarımızla sizde tanışınız.. Bütün palyaço arkadaşlarımız çocuk psikolojisinden anlıyor olup gerekli eğiitmi aldıktan sonra işlere yolluyoruz. Pendik-Kartal-Tuzla-Maltepe-Gebze de palyaço ihtiyaçınız olursa bizi arayınız..

Pendik de kiralık palyaço fiyatlarıKiralık Palyaço fiyatlarıOsmanlı macuncusu kiralama Osmanlı macunu

Pendik'te palyaço kiralama,pendik'de organizasyon firması,pendik palyaço firması gibi kelimeler de organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz. 

Kiralık palyaço, palyaço kiralama fiyatları kişi sayısı ve gidilecek semte göre değişiklik göstermektedir..

 

PALYAÇO VE ANİMASYON KİRALAMAK İÇİN BİZİ ARAYIN ..PENDİK KARTAL TUZLA BAŞTA OLMAK ÜZERE İSTANBUL'UN HER YERİNDE PALYAÇO HİZMETİ SUNMAKTAYIZ..

ORGANİZASYONLARINIZDA PALYAÇO EKSİK ETMEMELİSİNİZ SİZDE TAKDİR EDERSİNİZ Kİ ÇOÇUKLAR BİZİMLE AYNI ŞEYİ İZLEYEMEZ BİR SÜNNET DÜĞÜNÜN DE PALYAÇO OLMAZ OLMAZLARDANDIR..

 PALYAÇO KİRALAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0553 241 40 67

Organizasyonlarınıza renk katacak Palyaço, İllüzyonist, Ateş Yutan Adam, Pandomim, Hacivat & Karagöz, Nasreddin Hoca, Skeç Grubu gibi ekiplerle hizmetinizdeyiz...

Asır Organizasyon İrtibat Telefonu : 0 553 241 40 67

     

Asır organizasyon palyaço kiralama hizmeti, animatör, doğum günü, sihirbaz, pamuk şeker arabası, kiralama, balon süsleme, hediye servisi, jonklör, sünnet tahtı Palyaço, doğum günü palyaçosu, sihirbaz gösterisi, doğum günü animasyon ve palyaco servisimiz doğum günü, eğlenceleriniz de ve kutlamalarınızda yanınızda.