Şerbetçi Kiralama - Osmanlı şerbetcisi - Şerbetci

Şerbetçi Kiralama


Özel Bakır Yapımı Güğümle servis edilen şerbetlerimiz soğuk olarak ikram edildiği için içenlerde serinlik bırakıyor. Özel bitkilerle yapılan bir birinden güzel şerbetlerimizle misafirlerinize hem osmanlı hatırlatmış olacak hemde unutamayacakları bir lezzet bırakacaksınız..

şerbetçi kiralamak ve osmanlı kostümlü elemanı ile dağıtım yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz..

Osmanlı şerbetlerimiz özel yapım olup hiç bir katkı maddesi içermez. Osmanlı şerbetcisi fiyatları dağıtım yapılacak kişi sayısına ve organizasyon yerinin mesafesine göre değiştiği için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz...


Tamamen doğal olarak hiç bir katkı maddesi renklendirici katmadan doğal bir şekilde üretilen ve nostaljik bakır güğümle özel kostümlü dağıtıcısıyla sunulan Osmanlı şerbeti sizlere serinlik sunuyor..

Osmanlı Şerbeti dağıtımı resimler de de gördüğünüz gibi masa aralarında dolaşarak şerbet dağıtıçımızın eğilerek sunması bardağa doldurması şeklinde oluyor..

Şerbet Dağıtıcısı ve Osmanlı Şerbeti fiyatı Kişi sayısına gidilecek yere göre değişiklik göstermektedir.. Osmanlı Şerbeti soğuk olarak ikram ediliyor olup tüm misafirlere istendiğinde 2 yada 3 daha fazla ikram edilebilmektedir.. 


Osmanlı Şerbeti Dağıtıcısı
 kişi sayısını istediğiniz kadar seçebilirsiniz. Şerbetçilerimiz özel yapım bakır güğümler ile gelmekte olup osmanlı şerbetleri soğuk olarak ikram ediliyor.. Osmanlı şerbetcisi kiralamak için bize ulaşabilirsiniz..