Panayır Yiyecekleri

Panayır Yiyecekleri

Organizasyonlarınıza panayır geliyor. Panayır havasında geçecek bir organizasyon için sokak satıclarımız sizlerin hizmetinde. İstediğiniz yere pamuk şekerci, patlamış mısır, osmanlı macunu, osmanlı şerbeti, lokmacı, dondurmacı gibi bir çok hizmeti getiriyor ve ücretsiz olarak sizin adınıza dağıtıyoruz..

Panayır yiyecekleri diye adlandırdığımız bu ürümlerimizi özel hazırlanmış arabaları ile nostaljik bir sunumla sunuyoruz.

ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN EN GÜZEL ETKİNLİKLERDEN BİRİSİ OLAN SOKAK SATICILARI EKİBİMİZ KALİTELİ VE HİJYENİK ÜRÜNLERİYLE UZUN YILLARDIR SİZLERİN HİZMETİNDE.. ÖZELLİKLE FESTİVAL,TOPLANTI, TARİHİ GEZİLER,TURİST KARŞILAMALARI,SÜNNET DÜĞÜNLERİ GİBİ ETKİNLİKLERDE PAMUK ŞEKER,PATLAMIŞ MISIR,OSMANLI MACUNU,OSMANLI ŞERBETİ VE DAHA FAZLASI İLE EN UYGUN FİYATLARLA HİZMET SUNUYORUZ.

Pamuk Şeker arabası kiralama

Organizasyonlarımızın vazgeçilmezleri arasında bulunan pamuk şeker arabası,patlamış mısır arabası, osmanlı macunu,osmanlı şerbeti ve sokak satıcılarımız arasında bulunan yaz aylarında özellikle müşterilerimize tavsiyemiz olan dondurma arabası ile en uygun fiyat garantisiyle sizlerin yanındayız.

Sünnet Düğünü organizasyonları başta olmak üzere festival ve etkinlikleriniz için özel yapım osmanlı şerbeti, osmanlı macunu ve pamuk şeker, patlamış mısır arabası ile beraber özel osmanlı kostümü giymiş elemanlarımız sizlere hizmet veriyor. Kalite ve hijyenden asla ödün vermeden sunmuş olduğumuz sokak satıcıları hizmetimiz, İstanbul genelinde devam ediyor.

Organizasyonlarınıza özel tasarlanmış patlamış mısır ve pamuk şeker arabamız ile geliyoruz sizlere sorunsuz kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Pamuk şeker arabası ve patlamış mısır arabası kiralama fiyatlarımız kişi sayısına ve gidilecek yere göre değişlik göstermektedir.

pamuk şeker arabası kiralama fiyatıpamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama patlamış mısır arabası kiralama

Organizasyonlarınız için özel yapım %100 doğal Osmanlı şerbetimizi size ve misafirlerinize geleneksel güğüm ile servis ediyoruz. Etkinliklerinize osmanlı konsepti sunmak isterseniz osmanlı şerbeti bu etkinliği vazgeçilmezi olacaktır. Osmanlı şerbeti fiyatları ve özel osmanlı kostümlü eleman fiyatı kişi sayısı ve gidilecek yere göre değişiklik gösterecetir..

OSMANLI MACUNU

osmanlı macunu satıcı kiralama fiyatları

Sünnet Düğünlerinde ve Ramazan Gecelerinizde Osmanlı Macunu, Popcorn, Pamuk şeker, Osmanlı Şerbeti, Haşlanmış Mısır, Kahveci Güzeli Kiralama fiyatları İçin bizi arayın.. 

 

Popcorn arabası kiralama,popcorn arabası kiralama fiyatları, pamuk şeker kiralama, pamuk şeker arabası kiralama fiyatları, patlamış mısır arabası, osmanlı macununcu kiralama, kiralık mısır arabası, pamuk şeker arabası kiralama, osmanlı şerbetçisi, osmanlı sokak satıcıları, osmanlı macuncusu, osmanlı arabaları gibi bir çok kelime de google de bizi aratarak bulabilirsiniz.

İLETİŞİM : 0553 241 40 67 

 

Osmanlı Kostümlü Sokak Satıcıları çalışanlarımız, Osmanlı Kıyafetleriyle Ve Ekipmanlarımızla Programdan 1 saat Önce Gelir, Mekanda Hazır Bulunur. Hazırlıklarını Yaptıktan Sonra Dağıtıma Başlarlar. Sokak Satıcı Arabalarımız, Standlarımız Ve Ürünlerimiz Hijyen Kurallarına Uygun Bir Şekilde Sizlere Sunulmaktadır..