Patlamış Mısır Arabası, Pop Corn arabası kiralama- Mısır Arabası kiralama

Patlamış Mısır Arabası 

Patlamış Mısır Arabası kiralamak Popcorn dağıtımı yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz..  Organizasyonlarınıza Patlamış mısır arabası ile beraber başında bulunacak dağıtım yapacak istenirse osmanlı kostümlü elemanda yolluyoruz..

Ramazan etkinlikleri başta olmak üzere piknik, konferans, açılış , kokteyl,düğün ve daha bir çok etkinlikte pamuk şeker, patlamış mısır, osmanlı macunu, osmanlı şerbeti ve daha bir çok ürünle katılıyoruz. 

Patlamış Mısır Arabası kiralama fiyatları gidilecek yere dağıtım yapılacak kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir..


Özel Tasarım sokak satıcısı arabaları etkinliklerinize güzellik katmak adına geliyor ve ücretsiz olarak popcorn Patlamış Mısır dağıtımı yapıyoruz.. Özellikle Okul Etkinlikleri, Sünnet Organizasyonu,Düğün Organizasyonu, Ramazan Etkinlikleri,Piknik Organizasyonlarında Patlamış Mısır arabası ve Dağıtıcısı geliyor ücretsiz dağıtıyor..
    
Patlamış Mısır Arabası ve Dağıtıcısı Fiyatları dağıtım Yapılacak kişi sayısına gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir..